Dělicí kotouček 32 mm

Kód: 2615054032
Značka: DREMEL
106 Kč 88 Kč bez DPH
Skladem
Dělicí kotouček 32 mm - 5 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na přímé řezy do kovu

Co s ním můžete všechno dělat?
Vhodný na plátkování a provádění přímých řezů a drážek do všech druhů kovů, jako je tvrzená ocel, kovové plechy či hliník. Nabízí snadné řezání šroubů či drážkování rezavých a/nebo stržených vrutů a šroubů pro následné odstranění pomocí šroubováku.
Jak se používá?
Používejte s upínacím trnem 402: Pomocí šroubováku povolte horní šroub na upínacím trnu, protáhněte šroub středovým otvorem kotouče a našroubujte jej zpět na upínací trn.
Při používání řezných kotoučů na kov řežte s vysokými otáčkami a vyvíjejte lehký tlak. Pokud vyvíjíte spíše lehčí tlak, kotouče vydrží déle a budou řezat rychleji a sníží se riziko jejich zlomení.
Jelikož jsou tyto kotouče abrazivní, jejich průměr se bude postupně zmenšovat. Pokud je kotouč na provedení daného řezu již příliš malý, přestaňte s prací a kotouč vyměňte.
Při práci s dělicím kotoučem doporučujeme obouruční, golfový úchop a vedení nářadí pod pravým úhlem. Pokud kotouč v řezu vychýlíte, pravděpodobně se zlomí.
Vhodné materiály
Tento dělicí kotouč lze používat na různé typy kovů, jako je hliník, měď či litina. I na krátké řezání do plastu či cihel. Na materiály, jako je pozinkovaný kov (potrubí) či tvrzená ocel, se nejlépe hodí vyztužené dělicí kotouče (426)
Doporučené otáčky
Hliník 35 000 Mosaz 35 000 Měď 35 000 Plast 10–15 000 Ocel 35 000

Dělicí kotouč 32 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tržby jsou evidovány prostřednictvím ekonomického software POHODA.