Aku křovinořez FSA 200, AutoCut C 26-2
Kód: FA032000015Detailní popis produktu
Akumulátorový křovinořez FSA 200: Tichý a výkonný pro rychlé sečení
S výkoným akumulátorovým křovinořezem FSA 200 mohou profesionálové sekat větší trávníky velmi efektivně a pohodlně, a to i v oblastech citlivých na hluk. Ergonomická obouruční rukojeť (žací násada) zajišťuje pohodlí při sečení. Díky sklopnému upínacímu zařízení lze rukojeť snadno a rychle nastavit do ergonomické polohy, která vám nejlépe vyhovuje.
Díky záběru sečení až 450 mm a výkonnému motoru EC je aku křovinořez STIHL FSA 200 ideální pro efektivní údržbu zeleně, zejména při sekání trávy a podrostu. Na optimalizované ergonomické ovládací rukojeti můžete nastavit rychlost ve 3 stupních, abyste pracovali co nejefektivněji a s co největší úsporou energie. Režim úspory energie je indikován LED diodou. V závislosti na způsobu použití lze také plynule regulovat rychlost. Antivibrační systém STIHL snižuje u FSA 200 vibrace, čímž šetří vaše svaly a klouby.
Vzduchový filtr zajišťuje dlouhou životnost křovinořezu a navíc se snadno čistí. Kromě kovových žacích nástrojů můžete k sekačce STIHL FSA 200 použít také různé žací hlavy, například STIHL PolyCut 28-2.
Všechny akumulátorové stroje STIHL AP‑Systému jsou určeny pro profi uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých podmínkách. U stroje FSA 200 byla ochrana proti stříkající vodě prověřena v interních testech a také certifikována na stupeň krytí IPX4.
V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.
Pro správné použití se podívejte na náš přehled kompatibility akumulátorů.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové křovinořezy a vyžínače |
|---|---|
| EAN: | 886661426812 |
| Napětí akumulátoru: | 36V AP-Systém |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 2 kW |
| Výkon: | 1.60 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 500 S |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 5.7 kg |
| Průměr vyžínacího okruhu: | 450 mm |
| Standardní žací nástroj: | Žací hlava AutoCut 26-2 |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Maximální výdrž baterie AP 200 s žací hlavou: | 20 min |
| Maximální výdrž baterie AP 200 s kovovým nástrojem: | 32 min |
| Maximální výdrž baterie AP 200 S s žací hlavou: | 20 min |
| Maximální výdrž baterie AP 200 S s kovovým nástrojem: | 32 min |
| Maximální výdrž baterie AP 300 s žací hlavou: | 24 min |
| Maximální výdrž baterie AP 300 s kovovým nástrojem: | 38 min |
| Maximální výdrž baterie AP 300 S s žací hlavou: | 32 min |
| Maximální výdrž baterie AP 300 S s kovovým nástrojem: | 60 min |
| Maximální výdrž baterie AP 500 S s žací hlavou: | 40 min |
| Maximální výdrž baterie AP 500 S s kovovým nástrojem: | 70 min |
| Maximální výdrž baterie AR 2000 L s žací hlavou: | 127 min |
| Maximální výdrž baterie AR 2000 L s kovovým nástrojem: | 223 min |
| Maximální výdrž baterie AR 3000 L s žací hlavou: | 192 min |
| Maximální výdrž baterie AR 3000 L s kovovým nástrojem: | 335 min |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 180 cm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
