Aku vyvětvovací pila GTA 26
Kód: GA010116908Související produkty
Detailní popis produktu
GTA 26: Všestranně použitelná akumulátorová minipila
Akumulátorová minipila STIHL GTA 26 pracuje s lithium-iontovými akumulátory ze systému STIHL AS a je vhodná pro prořezávání keřů a stromů i pro údržbu stromů na zahradách u domů. Drcení zelených odřezků nebo jiné práce se dřevem výrazně usnadňují také kvalitní řezy zajišťované pilovým řetězem STIHL 1/4" PM3. Pilový řetěz zajišťuje čistý řez a rychlý postup práce.
Díky protiskluzové ovládací rukojeti je tato minipila obzvláště ergonomická. Vaše ruce jsou chráněny pružným ochranným krytem. Protože díky krytu řetězového kola a křídlové matici lze řetěz minipily STIHL GTA 26 vyměnit snadno a bez použití nářadí, je péče o minipilu a její údržba mimořádně snadná. S minipilou STIHL GTA 26 si můžete vyrobit i vlastní domácí dekorace, například stylovou lampu z větví nebo rustikální odkládací stolek.
Upozornění: Lithium-iontový akumulátor STIHL AS 2 modelu GTA 26 ze systému STIHL AS můžete použít i s akumulátorovými nůžkami na keře STIHL HSA 26, nikoli však s jejich předchůdcem STIHL HSA 25 (nadále už není k dispozici).
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové řetězové pily |
|---|---|
| EAN: | 886661026401 |
| Napětí akumulátoru: | 10,8V AS-Systém |
| Jmenovité napětí: | 11 V |
| Max. napětí: | 12 V |
| Spotřeba energie: | 0.30 kW |
| Výkon: | 0.18 kW |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 1.1 kg |
| Délka lišty: | 10 cm |
| Šířka drážky: | 1.10 mm |
| Rozteč řetězu: | 1/4"P |
| Stupeň ochrany: | N/A |
| Max. počet řezů na jedno nabití akumulátoru AS 2: | 70 ks |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
