Aku sekačka RMA 248.0 (EU2)
Kód: 63500111403Detailní popis produktu
RMA 248: Snadné použití pro středně velké plochy
Obratná akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 se záběrem 46 cm je vhodná pro sekání středně velkých zahradních ploch na soukromých pozemcích. Akumulátorová sekačka vyžaduje při sečení jen minimální námahu, což vám umožní snižovat únavu při práci. K tomu přispívá i nízká hlučnost a minimalizované vibrace. Tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 je ideální pro všechny, kteří kladou důraz na efektivní práci v místech s přísnými hlukovými limity.
Sekačka STIHL RMA 248 s akumulátorovým pohonem je napájena akumulátorem ze systému STIHL AK. Trvale aktivní úsporný režim sekačky výrazně prodlužuje životnost akumulátoru. Praktické LED diody na akumulátoru vám také kdykoli zobrazí stav nabití pouhým stisknutím tlačítka, takže budete mít vždy přehled o tom, kolik energie v akumulátoru zbývá. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete snadno nastavit požadovanou výšku sečení v několika stupních. Její sběrný koš na trávu o objemu 55 l s ukazatelem stavu naplnění lze snadno vyprázdnit přes klapku na horní straně. Díky skládacímu držadlu můžete akumulátorovou sekačku uskladnit tak, že nezabere skoro žádné místo, a snadno ji přepravovat.
Náš přehled výdrže akumulátoru a doby nabíjení STIHL ukazuje, jak velkou travnatou plochu můžete posekat na jedno nabití akumulátoru a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky na trávu |
|---|---|
| EAN: | 795711869281 |
| Napětí akumulátoru: | 36V AK-Systém |
| Pohon: | -- |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 21 kg |
| Šířka řezu: | 46 cm |
| Výška sečení: | 25 - 75 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 3200 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX1 |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 10: | 110 m² |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 20: | 220 m² |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 30: | 285 m² |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 30 S: | 285 m² |
| Objem koše na trávu: | 55 l |
| Šířka zařízení bez nástavců: | 52 cm |
| Max. výška zařízení: | 106 cm |
| Průměr předního kola: | 180 mm |
| Průměr zadního kola: | 200 mm |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 96 dB(A) |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
