Akumulátor AP 200 S
Kód: 48504006565Související produkty
MSA 160 C-B, délka lišty 30cm/12", řetěz 1/4" PM3 1,1mm/0.043" Bez akumulátoru a...
MSA 161 T 1/4"P bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyLehká profesionální...
STIHL MSA 220 TC-O bez akumulátoru a nabíječky
HTA 86 bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyLehká akumulátorová...
MSA 220 TC-O, 3/8", vodicí lišta LP04 30cm/12", řetěz PS3, 1,3mm/0.050" Bez akumulátoru a...
REA 100 PLUS Bez akumulátoru a nabíječkyUsnadňuje různé úklidové práce bez připojení k...
STIHL Aku pila MSA 160 C-B, 30/PM3 SET AL 301 + 2x AP 300S
Vyvětvovací pila: optimální dosah s teleskopickou násadou, HTA 86 SET - AL 301 + 2x AP 300S
STIHL MSA 220.1 TC-O SET AL 301 + 2x AP 300S
REA 100 PLUS SET AL 301 + 2x AP 300S Usnadňuje různé úklidové práce bez připojení k...
Detailní popis produktu
Akumulátor AP 200. Výkonný lithium-iontový akumulátor STIHL s napětím 36 V a energií 187 Wh. Doba provozu s akumulátorem je závislá na typu nářadí. LED indikace stavu nabití. Je kompatibilní s nabíječkami AL 100, AL 300 a AL 500.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| EAN: | 886661561216 |
| Napětí akumulátoru: | 36V AP-Systém |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Energie akumulátoru: | 187 Wh |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Kapacita: | 4,8 Ah |
| Nabíjecí napětí: | 42 V |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
