Akumulátor AP 30
Kód: 48504006546Související produkty
MSA 160 C-B, délka lišty 30cm/12", řetěz 1/4" PM3 1,1mm/0.043" Bez akumulátoru a...
MSA 200 C-B, lišta 35cm/14", řetěz 1/4" PM3 1,1mm/0.043" Bez akumulátoru a nabíječkyVýkonná...
MSA 220 C-B bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyAkumulátorová pila s...
MSA 161 T 1/4"P bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyLehká profesionální...
STIHL MSA 220 TC-O bez akumulátoru a nabíječky
HTA 86 bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyLehká akumulátorová...
MSA 220 TC-O, 3/8", vodicí lišta LP04 30cm/12", řetěz PS3, 1,3mm/0.050" Bez akumulátoru a...
REA 100 PLUS Bez akumulátoru a nabíječkyUsnadňuje různé úklidové práce bez připojení k...
STIHL Aku pila MSA 160 C-B, 30/PM3 SET AL 301 + 2x AP 300S
STIHL Aku pila MSA 220 SET AL 301 + 2x AP 300S
Vyvětvovací pila: optimální dosah s teleskopickou násadou, HTA 86 SET - AL 301 + 2x AP 300S
STIHL MSA 220.1 TC-O SET AL 301 + 2x AP 300S
REA 100 PLUS SET AL 301 + 2x AP 300S Usnadňuje různé úklidové práce bez připojení k...
Detailní popis produktu
STIHL AP-Systém vás podpoří při každodenní práci na zahradě, úpravě krajiny i profesionální péči o stromy. Odpovídající lithium-iontové akumulátory AP vám pomohou naplno využít akumulátorové stroje STIHL i při náročných úkolech. Čtyři LED kontrolky vás navíc stále informují o stavu nabití akumulátoru.
Akumulátor STIHL AP 30 má jmenovité napětí 36 V, je všestranný, odolný a má dlouhou životnost pro efektivní práci i na těch nejnáročnějších úkolech. I když je svým výkonem určen především pro základní modely systému AP. Pro aku stroje STIHL AP s vyššími nároky na výkon byste měli použít výkonnější akumulátory ze systému AP.
Akumulátory STIHL AP se jmenovitým napětím 36 V lze dobíjet jakoukoli kompatibilní nabíječkou STIHL AL.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| Napětí akumulátoru: | 36V AP-Systém |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Jmenovitá kapacita baterie (podle údaje výrobce): | 2,50 Ah |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Kapacita: | 7,2 Ah |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
