BOSCH GKS 600 Professional (06016A9020)
Kód: 06016A9020Související produkty
Bosch Pilový kotouč EXPERT Aluminium pro okružní pilu, 168 × 1,8/1,2 × 20 mm, T52 (2608901876)
Externí sklad
1 294 Kč bez DPH
1 566 Kč
Pilový kotouč EXPERT Aluminium pro okružní pilu, 168 × 1,8/1,2 × 20 mm, T52
Bosch Pilový kotouč EXPERT High Pressure Laminate, 168 × 1,8/1,2 × 20 mm, T52 (2608901875)
Externí sklad
1 402 Kč bez DPH
1 696 Kč
Pilový kotouč EXPERT High Pressure Laminate, 168 × 1,8/1,2 × 20 mm, T52
Bosch Pilový kotouč EXPERT High Pressure Laminate, 165 × 2,6/1,6 × 20 mm, T48 (2608644133)
Externí sklad
1 233 Kč bez DPH
1 492 Kč
Pilový kotouč EXPERT High Pressure Laminate, 165 × 2,6/1,6 × 20 mm, T48
Detailní popis produktu
Kompaktní a výkonný
- Vysoká efektivita práce díky výkonnému 1 200W motoru
- Lehký a kompaktní
- Obouruční i jednoruční použití
Funkce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Okružní pily |
|---|---|
| EAN: | 3165140850674 |
| Volnoběžné otáčky: | 5.200 ot/min |
| Hmotnost: | 3,6 kg |
| Ø pilového kotouče: | 165 mm |
| Maximální řezná kapacita do dřeva (90°): | 55 mm |
| Maximální řezná kapacita do dřeva (45°): | 37 mm |
| Jmenovitý příkon: | 1.200 W |
| Ø otvoru pilového kotouče: | 20 mm |
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46 70771 Leinfelden-Echterdingen |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
