BOSCH GOP 12V-28 Professional (06018B5002)
Kód: 06018B5002Související produkty
Bosch Segmentový pilový list EXPERT ACZ 105 ET Multi Material, 80 × 30 mm (2608902059)
Externí sklad
974 Kč bez DPH
1 179 Kč
Segmentový pilový list EXPERT ACZ 105 ET Multi Material, 80 × 30 mm
Bosch Brusná deska EXPERT AVZ 90 RT2, 90 mm (2608902061)
Externí sklad
572 Kč bez DPH
692 Kč
Brusná deska EXPERT AVZ 90 RT2, 90 mm
Bosch Brusná deska EXPERT AVZ 90 RT6, 90 mm (2608902064)
Externí sklad
572 Kč bez DPH
692 Kč
Brusná deska EXPERT AVZ 90 RT6, 90 mm
Detailní popis produktu
Akumulátorový Multi-Cutter GOP 12V-28, Nejkompaktnější nářadí v řadě Starlock, Výkonnost: robustní motor EC, Ergonomie: nejmenší obvod úchopu na trhu, Snadné použití: rozhraní 3D s magnetickou polohovací podpěrou pro upevňování
Rozsah dodávky:
- 1× ponorný pilový list BIM Starlock AIZ 32 APB, Wood + Metal, Curved-Tec (2 608 661 644)
- L-BOXX 102 (1 600 A01 2FZ)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilační brusky |
|---|---|
| EAN: | 3165140842488 |
| Napětí akumulátoru: | 12,0 V |
| Hmotnost včetně akumulátoru: | 1,0 kg |
| Volnoběžný počet kmitů: | 5.000 – 20.000 kmitů/min |
| Úhel oscilace vlevo a vpravo: | 1,4 ° |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 0,81 kg |
| Kompatibilita systému STARLOCK: | Starlock |
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46 70771 Leinfelden-Echterdingen |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
