BOSCH GST 700 Professional (06012A7020)
Kód: 06012A7020Související produkty
Pilový plátek pro přímočaré pily PRO Metal thick and thin T123XF, 100 mm, 25 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily PRO Plastics PC clean T101A 100 mm, 3 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily PRO Plastics PVC clean T102H 100 mm, 3 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily PRO Plastics PVC clean T102H, 100 mm, 5 ks
Pilový plátek do kmitací pily T 118 G
Pilový plátek pro přímočaré pily PRO Stainless Steel T118GFS, 83 mm, 5 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily EXPERT Plastic Composites clean T301CHM, 3 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily EXPERT Soft Tile Clean T150RD, 3 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily EXPERT Hardwood Fast T 144 DHM, 3 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily EXPERT Hardwood 2-side clean T308BFP 3 ks
Sada pilových plátků pro přímočaré pily EXPERT Hardwood 2-side clean 3 ks
Pilový plátek pro přímočaré pily EXPERT Wood 2-side clean T308BP, 3 ks
Sada pilových plátků pro přímočaré pily EXPERT Wood 2-side clean 3 ks
Detailní popis produktu
Předčí očekávání. Rychlejší a snazší řez.
- Vysoká výkonnost v řezné rychlosti a kvalitě
- Optimalizované výsledky řezání v různých materiálech
- Rychlejší a snazší výměna plátku
Oblast použití
- Řezání betonu
- Řezání železných kovů
- Řezání dřeva
- Řezání syntetického materiálu
- Řezání minerálních materiálů
- Řezání přírodních materiálů
- Řezání neželezných kovů
- Řezání kamene
Rozsah dodávky:
- 1× pilový plátek do kmitací pily T 111 C, Basic for Wood (do
Funkce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímočaré pily |
|---|---|
| EAN: | 3165140898980 |
| Jmenovitý příkon: | 500 W |
| Počet volnoběžných zdvihů: | 1.450 – 3.200 zdvihů/min |
| Hmotnost: | 2,1 kg |
| Pila, výška zdvihu: | 20 mm |
| Hloubka řezu v hliníku: | 10 mm |
| Hloubka řezu do nelegované oceli: | 6 mm |
| Hloubka řezu ve dřevě: | 70 mm |
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46 70771 Leinfelden-Echterdingen |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
