Motorová pila MSE 190 C-Q, 3/8", lišta R 35cm/14", 63 PM3
Kód: 12092000157Související produkty
Detailní popis produktu
MSE 190 C-Q: Lehká a výkonná 1,9kW elektropila
Elektrická řetězová pila STIHL MSE 190 je velmi oblíbená pro řezání na soukromých pozemcích, v řemeslných podnicích a v zemědělství. Hodí se zejména k řezání palivového dříví a k mnoha řemeslným činnostem v domácnosti.
Řezný výkon zajistí efektivní práci a ergonomie umožňuje používat elektrickou řetězovou pilu STIHL MS 190 po dlouhou dobu bez únavy.
Díky měkké rukojeti se velmi dobře drží v ruce. Zásek umožňuje provádět přesné řezy. Brzda řetězu QuickStop Super zabrzdí řetězovou pilu okamžitě po uvolnění zadní rukojeti. Řetězová pila STIHL MSE 190 je navíc vybavena ochranou proti přetížení, která ji chrání před poškozením v důsledku přehřátí.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické řetězové pily |
|---|---|
| EAN: | 886661068302 |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 1900 W |
| Hmotnost zařízení bez kabelu: | 4 kg |
| Systémová hmotnost bez kabelu: | 4.43 kg |
| Řezná délka: | 35 cm |
| Šířka drážky: | 1.30 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
| Délka kabelu: | 0.4 m |
| Délka zařízení s ozubeným dorazem: | 440 mm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
