Motorová pila MSE 210 C-B, 3/8"P, lišta L04, 40cm, PM3 1,3mm
Kód: 12092000179Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická řetězová pila MSE 210 C-B: výkonná a pohodlná pro přípravu palivového dřeva
Elektrická řetězová pila STIHL MSE 210 C-B je velmi vhodná pro práci v soukromém sektoru i v řemesle, pokud potřebujete vysoký řezný výkon a nechcete se při práci vzdát svého pohodlí. Tato řetězová pila je ideální pro řezání palivového dříví, ale také pro stavění ze dřeva.
Efektivitu práce s touto elektrickou řetězovou pilou zvyšuje řada dalších funkcí:
- Rukojeť Softgrip vám umožní pohodlnou a ergonomickou práci.
- Robustní kovový zásek umožňuje s touto řetězovou pilou řezat přesně.
- Díky rychlému napínání řetězu STIHL můžete řetěz pily snadno, bezpečně a bez použití nářadí znovu napnout a ihned pokračovat v práci.
- Ochrana proti přetížení chrání elektrickou řetězovou pilu STIHL MSE 210 C-B před poškozením způsobeným přehřátím.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické řetězové pily |
|---|---|
| EAN: | 886661255023 |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 2100 W |
| Hmotnost zařízení bez kabelu: | 4.4 kg |
| Systémová hmotnost bez kabelu: | 4.73 kg |
| Řezná délka: | 40 cm |
| Šířka drážky: | 1.30 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
| Délka kabelu: | 0.4 m |
| Délka zařízení s ozubeným dorazem: | 440 mm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
