Křovinořez FS 111, DM 250-3
Kód: 41802000603Související produkty
Detailní popis produktu
FS 111: Robustní křovinořez pro péči o zeleň střední výměry
Profesionální zahradníci a osoby zajišťující údržbu zeleně získají ideální nástroj pro efektivní sečení s vyžínačem STIHL FS 111. Výkonný motor STIHL 4-MIX® usnadňuje sekání velkých lučních ploch s nepoddajnou trávou. Pohonná jednotka s nižšími emisemi přesvědčí výjimečnou tažnou silou a přenáší vysoký točivý moment na řezný nástroj prostřednictvím pevné hnací hřídele. Obzvláště velký objem nádrže umožňuje také obzvláště dlouhou dobu chodu, a tím i efektivní práci.
Ergonomická obouruční rukojeť (žací rukojeť) podporuje přirozený pohyb vyžínače a umožňuje mimořádně efektivní sečení větších ploch. Obsluhu usnadňuje multifunkční rukojeť ovládaná jednou rukou. Tlačítko stop vám pomůže vyžínač spustit po přerušení práce, aniž by bylo nutné používat jakékoliv spínače – vy tak můžete přímo pokračovat v práci. Pro ochranu vašich svalů a kloubů je benzínový vyžínač STIHL FS 111 vybaven systémem proti vibracím STIHL. Standardně dodávaný dvojitý ramenní popruh navíc pomáhá rovnoměrněji rozložit váhu na tělo a poskytuje oporu, zejména při dlouhých pracovních úkolech.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy a vyžínače |
|---|---|
| EAN: | 886661391332 |
| Zdvihový objem: | 31.4 cm³ |
| Výkon: | 1.05 kW |
| CO2: | 836 g/kWh |
| Hmotnost zařízení bez paliva: | 5.8 kg |
| Průměr vyžínacího okruhu: | 420 mm |
| Objem palivové nádrže: | 0.710 l, 710 cm³ |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 180 cm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
