Křovinořez FS 240, vyžínací nůž BC 250-3
Kód: 41472000468Související produkty
Detailní popis produktu
FS 240: Všestranně využitelný 1,7kW křovinořez, ideální pro použití na farmách
FS 240. Ideální pro vyžínání porostů na zemědělských a zahradních plochách. 1-bodový antivibrační systém STIHL, multifunkční rukojeť, obouruční madlo, nastavení rukojeti bez použití nářadí, motor STIHL 2-MIX, rovná násada, s pevným hnacím hřídelem.Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy a vyžínače |
|---|---|
| EAN: | 886661976379 |
| Zdvihový objem: | 37.7 cm³ |
| Výkon: | 1.70 kW |
| CO2: | 856 g/kWh |
| Hmotnost zařízení bez paliva: | 6.9 kg |
| Průměr vyžínacího okruhu: | 420 mm |
| Objem palivové nádrže: | 0.750 l, 750 cm³ |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 180 cm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
