Křovinořez FS 89
Kód: 41802000540Související produkty
Detailní popis produktu
FS 89: Kovinořez s motorem 4-MIX® a řidítkovou rukojetí
Vyžínač STIHL FS 89 je díky výkonnému motoru STIHL 4-MIX® vhodný zejména pro údržbu větších zahrad a pozemků. Motor kombinuje výhody dvoudobých a čtyřdobých motorů a má velkou tažnou sílu a vysoký točivý moment. Nároční majitelé zahrad i zahradníci najdou v tomto vyžínači ten správný nástroj k sekání nepoddajné trávy i na větších plochách.
Abyste mohli pracovat co nejefektivněji, je benzínový vyžínač STIHL FS 89 vybaven ergonomickou obouruční rukojetí (žací rukojetí). Ta podporuje přirozený pohyb s vyžínačem, a tím i ergonomickou práci. Abyste mohli dlouho a nerušeně pracovat, má tento vyžínač zvětšenou nádrž a vzduchový filtr s dlouhou životností, který umožňuje dlouhé intervaly výměny. Další inteligentní výhody sekačky STIHL FS 89 pro pohodlné sekání trávy zvyšují pohodlí při práci:
- Měkký polstrovaný dvojitý ramenní postroj a systém proti vibracím STIHL odlehčí vašim svalům a pažím.
- Jednoruční multifunkční rukojeť obsahuje všechny ovládací prvky motoru. Díky tomu můžete vyžínač snadno a spolehlivě ovládat.
- Tlačítko stop vám pomůže okamžitě pokračovat v práci po přerušení. Motor je připraven k okamžitému opětovnému spuštění, aniž by bylo nutné používat přepínač.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy a vyžínače |
|---|---|
| EAN: | 886661367498 |
| Zdvihový objem: | 28.4 cm³ |
| Výkon: | 0.95 kW |
| CO2: | 877 g/kWh |
| Hmotnost zařízení bez paliva: | 5.8 kg |
| Průměr vyžínacího okruhu: | 420 mm |
| Objem palivové nádrže: | 0.710 l, 710 cm³ |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 180 cm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
