AL 501, 230 V rychlonabíječka
Kód: EA094305700Související produkty
MSA 160 C-B, délka lišty 30cm/12", řetěz 1/4" PM3 1,1mm/0.043" Bez akumulátoru a...
MSA 200 C-B, lišta 35cm/14", řetěz 1/4" PM3 1,1mm/0.043" Bez akumulátoru a nabíječkyVýkonná...
MSA 220 C-B bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyAkumulátorová pila s...
STIHL MSA 300 je první akumulátorová řetězová pila navržená speciálně pro profesionální...
MSA 161 T 1/4"P bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyLehká profesionální...
STIHL MSA 220 TC-O bez akumulátoru a nabíječky
HTA 86 bez akumulátoru a nabíječky Bez akumulátoru a nabíječkyLehká akumulátorová...
MSA 220 TC-O, 3/8", vodicí lišta LP04 30cm/12", řetěz PS3, 1,3mm/0.050" Bez akumulátoru a...
REA 100 PLUS Bez akumulátoru a nabíječkyUsnadňuje různé úklidové práce bez připojení k...
STIHL Aku pila MSA 160 C-B, 30/PM3 SET AL 301 + 2x AP 300S
STIHL Aku pila MSA 220 SET AL 301 + 2x AP 300S
Vyvětvovací pila: optimální dosah s teleskopickou násadou, HTA 86 SET - AL 301 + 2x AP 300S
STIHL MSA 220.1 TC-O SET AL 301 + 2x AP 300S
Detailní popis produktu
Rychlonabíječka AL: Rychlé a šetrné nabíjení kompatibilních akumulátorů STIHL
Pro ještě rychlejší nabíjení můžete použít rychlonabíječku STIHL AL 501, která je kompatibilní se všemi akumulátory STIHL AK, STIHL AP a STIHL AR. Aktivní chlazení akumulátorů chrání akumulátory během nabíjení a indikátor provozního stavu pomocí LED diody ukazuje, jak daleko pokročil proces nabíjení.
Lehká a kompaktní rychlonabíječka akumulátorů STIHL AL 501 má jmenovité napětí 36 V a pracuje s odpovídajícími nabíjecími proudy pro velmi rychlé nabíjení. Rychlonabíječku STIHL s praktickým navíjením kabelu lze také připojit k elektrické síti.
Více informací o bezpečnostních normách pro naše akumulátory najdete v našem průvodci STIHL k lithium-iontovým akumulátorům.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| EAN: | 886661616640 |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Jmenovitý proud: | 2.6 A |
| Spotřeba energie: | 570 W |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Nabíjecí proud: | 12 A |
| Nabíjecí výkon: | 510 W |
| Šířka: | 203 mm |
| Výška: | 98 mm |
| Délka: | 212 mm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
