Aku plotostřih HSA 140 T, 60cm
Kód: HA020113514Detailní popis produktu
Akumulátorové nůžky HSA 140 T: přesné řezy při stříhání keřů a živých plotů
Extrémně výkonné a robustní akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 140 T zvládnou náročné úkoly při profesionální údržbě zahrad a krajiny i v komunálních provozech. Oboustranný řezný nástavec u nůžek STIHL HS 140 T pro jemnější střih zajišťuje přesné řezy při úpravě keřů a živých plotů. Pomocí multifunkční ovládací rukojeti můžete nastavit počet zdvihů na 3 stupně (3 900, 4 700 a 5 000 zdvihů/min). Díky robustnímu a odolnému EC motoru zůstává rychlost zdvihu konstantní i při vysokém zatížení.
Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 140 T jsou díky zásuvnému lithium-iontovému akumulátoru ze systému STIHL AP mimořádně flexibilní. Jejich nízká hladina hluku a vibrací umožňuje stříhat živé ploty bez ochrany sluchu, a to i v místech citlivých na hluk. Multifunkční ovládací rukojeť, kterou lze otočit o 90° doprava i doleva, podporuje vždy ergonomicky výhodnou pracovní polohu při práci v různých směrech. Nože s optimalizovaným třením prodlužují životnost jak svou, tak i akumulátoru.
Podívejte se na náš přehled výdrže a doby nabíjení akumulátorů STIHL a zjistěte, jak dlouho můžete s akumulátorovými nůžkami na živý plot STIHL HSA 140 T pracovat a jak dlouho se používaný akumulátor nabíjí.
Pozn.: Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP bylo navrženo pro pravidelné profesionální použití, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Z tohoto důvodu jsou certifikována jako odolná proti stříkající vodě, což ověřujeme i náročnými interními testy. Zkouška odolnosti proti stříkající vodě je mimo jiné sladěna s normou IPX4.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové nůžky na živé ploty |
|---|---|
| EAN: | 886661677863 |
| Napětí akumulátoru: | 36V AP-Systém |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.65 kW |
| Výkon: | 0.46 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3900 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 2: | 4500 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 3: | 5000 ot/min |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 4.2 kg |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Vzdálenost zubů: | 30 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 100: | 80 min |
| Max. provozní doba s AP 200: | 140 min |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S: | 140 min |
| Max. provozní doba s AP 300: | 190 min |
| Max. provozní doba s AP 300 S: | 235 min |
| Max. provozní doba s AP 500 S: | 280 min |
| Max. provozní doba s AR 2000 L: | 900 min |
| Max. provozní doba s AR 3000 L: | 1355 min |
| Délka zařízení s nožem: | 125 cm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
