Aku plotostřih HSA 40, řezná délka 50cm/20"
Kód: HA080113521Detailní popis produktu
Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 40: efektivní stříhání malých a středně velkých živých plotů na zahradě
Při stříhání živých plotů a údržbě zahrady v soukromé sféře zaujmou akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 40 ze systému AS svou nízkou hmotností a tichým provozem. Ergonomický design, vyvážení a kompaktní konstrukce zajišťují snadnou práci.
Elektromotor, inteligentní řízení spotřeby energie z akumulátoru a laserem broušené tvrzené nože zajišťují u akumulátorových nůžek na živý plot STIHL HSA 40 vysoký řezný výkon. Obouruční ovládání umožňuje jednoduchou a pohodlnou obsluhu. Spouští se současným stisknutím spínačů na obloukové na zadní rukojeti. Pro ochranu nožů před poškozením při práci v blízkosti země nebo při kontaktu se stěnami jsou nůžky STIHL HSA 40 vybaveny šroubovacím vodicím krytem. Praktické závěsné oko na zadní rukojeti umožňuje bezpečné a prostorově úsporné skladování.
Aku nůžky na živý plot HSA 40 mají řeznou délku 50 cm.
V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové nůžky na živé ploty |
|---|---|
| EAN: | 886661869794 |
| Napětí akumulátoru: | 10,8V AS-Systém |
| Jmenovité napětí: | 11 V |
| Spotřeba energie: | 0.23 kW |
| Výkon: | 0.14 kW |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 2800 ot/min |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 2.1 kg |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Vzdálenost zubů: | 24 mm |
| Max. provozní doba s AS 2: | 40 min |
| Délka zařízení s nožem: | 94 cm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
