Křovinořez FS 55, AutoCut 26-2
Kód: 41402000523Související produkty
Detailní popis produktu
FS 55: Lehký motorový vyžínač s motorem 0,75 kW a s řídítkovou rukojetí
Benzínový vyžínač STIHL FS 55 je vhodný pro náročné majitele zahrad a umožňuje efektivní sekání větších ploch. Výkonný motor STIHL 2-MIX této benzinové strunové sekačky vyniká nízkou spotřebou. Díky jednoruční multifunkční rukojeti dosáhnete na všechny ovládací prvky ovládání motoru jednou rukou. To vám usnadní ovládání, a tím i práci.
Benzínový vyžínač STIHL FS 55 je vybaven robustní obouruční rukojetí. Ergonomická žací rukojeť umožňuje přirozený pohyb vyžínače, a tím podporuje efektivní sečení větších ploch. Při delším používání vyžínače zajišťuje standardně dodávaný nosný popruh lepší rozložení hmotnosti, a tím usnadňuje práci. FS 55 je standardně vybaven žací hlavou AutoCut C 26-2. Sečení s ní probíhá efektivně a rychle. Pokud však chcete sekat například rákos nebo kopřivy, můžete volitelně použít i jiné žací nástroje.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy a vyžínače |
|---|---|
| EAN: | 886661918485 |
| Zdvihový objem: | 27.2 cm³ |
| Výkon: | 0.80 kW |
| CO2: | 857 g/kWh |
| Hmotnost zařízení bez paliva: | 4.8 kg |
| Průměr vyžínacího okruhu: | 420 mm |
| Objem palivové nádrže: | 0.330 l, 330 cm³ |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 170 cm |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
