Aku nůžky na větve ASA 130
Kód: VA070116201Detailní popis produktu
Akumulátorové nůžky na větve ASA 130: Pro profesionální úpravu dřevin ve vinohradech, zahradnictví pohodlně a bez námahy.
Ve srovnání s běžnými ručními nůžkami na větve nabízejí akumulátorové nůžky STIHL ASA 130 profesionálům ve vinohradnictví, zahradnictví a krajinářství výrazně snadnější práci při prořezávání révy a péči o keře, okrasné rostliny či menší dřeviny. Díky napájení z akumulátorů systému STIHL AP umožňují pohodlnou, efektivní a dlouhodobě stabilní práci. Nízkou údržbu zajišťuje EC motor s vysokým výkonem, který umožňuje rychlé zavírání čepelí a vysokou řeznou kapacitu, takže práce postupuje rychle. STIHL ASA 130 se vyznačují dlouhou životností ostří, minimálními nároky na údržbu a konzistentně vysokým výkonem po celou dobu vybíjení akumulátoru. Další výhodou je velmi přesný řez – ten je méně náchylný k infekcím, což podporuje zdravý růst rostlin.
STIHL ASA 130 umožňují pohodlné stříhání větví až do průměru 35 mm. Ergonomicky navržená, dobře vyvážená rukojeť se softgrip povrchem společně s funkcí progresivního řezu (pohyb čepele reaguje na míru stisku spínače) přispívají k přesné a kontrolované práci. Nůžky ASA 130 nabízejí dvě nastavitelné šířky otevření čepelí, což umožňuje ideální přizpůsobení aktuálnímu úkolu – například rychlejší práci při střihu většího množství tenčích výhonů. Snadno čitelný OLED displej zobrazuje stav nabití akumulátoru, zvolenou šířku otevření čepelí a celkový počet provedených řezů.
Součástí dodávky je kromě samotných nůžek STIHL ASA 130 také nosný systém s pouzdrem, taška na akumulátor s připojovacím kabelem a vedením kabelu ADVANCE X‑Flex, brusný kámen, základní nářadí pro údržbu a robustní kufr s vyjímatelnou vložkou a síťovanou kapsou na příslušenství.
V přehledu dob provozu a nabíjení akumulátorů STIHL zjistíte, jak dlouho můžete s modelom ASA 130 pracovat a jak dlouho trvá nabití zvoleného akumulátoru. Pro optimální používání doporučujeme také nahlédnout do přehledu kompatibility akumulátorů.
Všechna akumulátorová zařízení systému STIHL AP jsou navržena pro pravidelné profesionální používání, a to i v náročných povětrnostních podmínkách. Jsou proto certifikována jako odolná proti stříkající vodě, což bylo potvrzeno náročnými interními testy. Test odolnosti proti stříkající vodě odpovídá mimo jiné normě IPX4. U modelu STIHL ASA 130 byla tato ochrana rovněž oficiálně certifikována podle stupně krytí IPX4.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na větve akumulátorové |
|---|---|
| Napětí akumulátoru: | 36V AP-Systém |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 1.08 kW |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 0.9 kg |
| Max. šířka otvoru čepele: | 35 mm |
| Max. tloušťka řezu ASA: | 35 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Délka připojovacího kabelu: | 1.5 m |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
