Aku nůžky na větve ASA 140
Kód: VA080116201Detailní popis produktu
Nůžky na větve ASA 140: pro profesionály, kteří chtějí zefektivnit a zpříjemnit práci při prořezávání ovocných sadů, zahradnictví, terénních úpravách a údržbě stromů.
Ve srovnání s běžnými ručními nůžkami na větve usnadňují akumulátorové nůžky STIHL ASA 140 profesionálům v ovocnářství, zemědělství, zahradnictví, krajinářství i při údržbě stromů výrazně práci při řezu ovocných stromů a dalších dřevin. Díky napájení z akumulátorů systému STIHL AP umožňují komfortní a efektivní práci s výhodami akumulátorového pohonu. Nízkou údržbu zajišťuje EC motor s rychlým zavíráním čepelí a vysokou řeznou kapacitou, což zaručuje rychlý pracovní postup. STIHL ASA 140 mají dlouhou životnost ostří, minimální nároky na údržbu a po celou dobu vybíjení akumulátoru poskytují stabilní a vysoký výkon. Další výhodou je přesný a čistý řez, který je méně náchylný k infekcím a podporuje zdravý růst rostlin.
Nůžky STIHL ASA 140 umožňují pohodlné stříhání větví až do průměru 45 mm. Ergonomicky tvarovaná, dobře vyvážená rukojeť se softgrip povrchem spolu s progresivním řezem (pohyb čepelí kopíruje pohyb prstu na ovládacím spínači) přispívají k přesné a kontrolované práci. ASA 140 nabízí dvě nastavitelné šířky otevření čepelí, což umožňuje optimální přizpůsobení danému úkolu – například rychlejší postup při střihu většího množství tenčích výhonů. Snadno čitelný OLED displej zobrazuje stav nabití akumulátoru, zvolenou šířku otevření čepelí, celkový počet provedených řezů a také případné upozornění na údržbu.
Součástí dodávky je kromě samotných nůžek STIHL ASA 140 také nosný systém s pouzdrem, taška na akumulátor s připojovacím kabelem ADVANCE X‑Flex, brusný kámen, základní údržbové nástroje a robustní kufr s vyjímatelnou vložkou a síťovanou kapsou.
V přehledu dob provozu a nabíjení akumulátorů STIHL zjistíte, jak dlouho můžete s nůžkami ASA 140 pracovat a jak dlouho trvá nabití zvoleného akumulátoru. Pro optimální využití doporučujeme rovněž nahlédnout do přehledu kompatibility akumulátorů.
Všechna akumulátorová zařízení systému STIHL AP jsou navržena pro pravidelné profesionální používání, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Jsou proto certifikována jako odolná proti stříkající vodě, což potvrzují náročné interní testy. Test odolnosti proti stříkající vodě odpovídá mimo jiné normě IPX4. U nůžek STIHL ASA 140 byla tato ochrana interně ověřena a následně i oficiálně certifikována podle třídy krytí IPX4.
Návod k použití je dispozici ke stažení na stránkách STIHL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na větve akumulátorové |
|---|---|
| Napětí akumulátoru: | 36V AP-Systém |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 1.44 kW |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 1.1 kg |
| Max. šířka otvoru čepele: | 45 mm |
| Max. tloušťka řezu ASA: | 45 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Délka připojovacího kabelu: | 1.5 m |
| Výrobní společnost : | Andreas STIHL, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Chrlická 753, 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
